Ubezpieczenie NNW Dzieci, Młodzież, Studenci do 26 lat.

RABAT 50% na drugie i kolejne dziecko.

Jeden partner, ale wiele możliwości

Na rynku z pewnością nie brakuje dostawców produktów finansowych i ubezpieczeniowych. Dlatego dokonujemy wstępnej selekcji, a naszymi Partnerami stają się tylko najlepsze i najbardziej prestiżowe towarzystwa ubezpieczeniowe i banki – nazywamy to strategią Premium Select. W ten sposób gwarantujemy, że otrzymujesz od nas tylko produkty najwyższej jakości.

Dobre doradztwo oparte jest na pasji i kompetencjach

W OVB pracują tylko zaangażowani i wykwalifikowani Pośrednicy Finansowi, którzy doradzają z zaangażowaniem i dokładnie wiedzą, co robią. Każde doradztwo dotyczące danego tematu przebiega systematycznie w kilku etapach. Dzięki temu Klienci i Doradcy – w sposób prosty i przejrzysty – wspólnie wybierają najlepiej dopasowane rozwiązanie. Polecane produkty finansowe są starannie wyselekcjonowane i spełniają wysokie standardy jakości. OVB współpracuje z renomowanymi przedstawicielami branży.

Człowiek zamiast maszyny – zalety osobistego doradztwa

Analiza Twoich Potrzeb

Podczas rozmowy poświęcamy wystarczająco dużo czasu, aby poznać swoich klientów: Twoją sytuację finansową, plany na przyszłość,  życzenia i cele? Podczas rozmowy doradczej, przedstawiamy rozwiązania finansowe dostosowane do potrzeb każdego klienta. Wybierane są tylko produkty od rzetelnych i finansowo silnych partnerów. Nasze doradztwo jest zrównoważone. W celu ciągłego dostosowania planowania finansowego naszych klientów do aktualnych warunków życia, prowadzimy regularnie rozmowy serwisowe.

👉 Umów się z nami na zdalną analizę

Ubezpieczenie życia

Ubezpieczenie zdrowia

Zabezpieczenie emerytury

Finansowanie celów

Niezdolność do pracy

Oszczędzanie

Ubezpieczenie wypadkowe

Ubezpieczenie pojazdów